RSS

MARY’S LAND – Ziemia Maryi – to trzeba zobaczyć!

MARY’S LAND – Ziemia Maryi – to trzeba zobaczyć!

Nieprzeciętna fabułą, oryginalna forma, pasjonująca akcja od pierwszej do ostatniej minuty i ponad 130 tysięcy widzów w Polsce – MARY’S LAND – Ziemia Maryi to jeden z tych filmów, który w 2014 roku zatrząsnął kinem religijnym. Ci, którzy przegapili to wydarzenie, teraz mogą sprawdzić, co jest sekretem tak dużej popularności tej produkcji – MARY’S LAND – Ziemia Maryi właśnie wchodzi do sprzedaży na filmie DVD.

ziemia maryi-mary's land

Reżyser filmu Juan Manuel Cotelo za główny cel postawił sobie stworzenie filmu nie tylko dopracowanego pod kątem technicznym w najdrobniejszych szczegółach, nie tylko opowiadającego wciągającą historię, ale również zmieniającego ludzkie życia. Według tysięcy pozytywnych recenzji reżyserowi udało się zbudować dzieło niezwykłe.

Tej fabuły nie mogą powstydzić się hollywoodzkie produkcje. Agent M.J. zostaje wydelegowany do tego, aby poznać nowy ruch formujący się wokół przywódców przekonujących o tym, że ludzkość nie pochodzi z próżni i że istnieje życie wieczne. Poprzez podróże śladami osób, którzy spotkali się z tajemniczą kobietą, agent dociera w końcu do sedna i poznaje prawdę.

dvd film ziemia maryi

Film MARY’S LAND – Ziemia Maryi dostępny jest już teraz na płytach DVD wraz z dodatkowymi 85 minutami materiałów oraz z książeczką. Zapraszamy do księgarni religijnej gloria24.pl

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: